Lokace: Králův les

Goto down

Lokace: Králův les

Příspěvek pro Valar za Sun Jan 01, 2017 6:26 pm

avatar
Valar
Admin

Posts : 181
Join date : 07. 11. 16

http://youwinoryoudie.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Lokace: Králův les

Příspěvek pro Silas Baratheon za Mon Aug 14, 2017 7:07 pm

Král je mrtev, ať žije král. Až na to, že králem je malý spratek a vlastně vládne jeho matka Lannister. Silase to trápilo méně, než si připouštěl. Kdokoli sedí na tom kusu oceli je blázen. Co chtěl bylo zjistil, jak Robert zemřel a možná jestli má místo tady v tomto podivném světě, narozdíl od Essosu. A kde to udělat lépe, než v hlavním městě.

Momentálně si v lese pekl na malém ohýnku veverku. Přesněji už druhou, ta první na sobě měla sotva maso. Byl jedním z těch bláznů, kteří odmítali jít po Královské cestě a raději se šoural po lese. Nechtěl se potýkat s lidmi, které by tam mohl potkat. Roky zde nebyl, ale cestu si pamatoval. Těch pár banditů, co se zde mohli potulovat ignoroval. Horší, než co viděl v jámách být nemohli. A rozhodně nebyli něco, co by měšec zlata, či meč nevyřešili.

Jednou rukou udržoval větvičku s napíchlou veverkou nad ohněm a druhou si pohrával s jílcem meče, který jezdil sem a tam po štítu, jež ležel opodál. Kolikrát musel tu věc opravovat. Dával si záležet, aby vždy věděli, že přichází. Ať už se Zlatou Společností, nebo v jámách Yunkai. Ze štítu, který si odtud odvezl možná už nezbylo nic původního.

Na dlouhou chvíli se zahleděl do dálky mezi stromy. Je další jelen, co jde na porážku do lvího doupěte. Nečekal, že Robert zemře a zanechá po sobě armádu Lannisterů a pár svých zmetků. Kdyby se nad tím chtěl zamyslet, považoval by se za stejného blázna, jako kdokoli, kdo si sedne na trůn.

_________________
avatar
Silas Baratheon

Posts : 2
Join date : 13. 08. 17

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru