Lokace: Nekonečný sever

Goto down

Lokace: Nekonečný sever

Příspěvek pro Valar za Tue Aug 01, 2017 9:16 pm

avatar
Valar
Admin

Posts : 181
Join date : 07. 11. 16

http://youwinoryoudie.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Lokace: Nekonečný sever

Příspěvek pro Alastair Crowley za Tue Aug 01, 2017 9:52 pm

"Přísahám na čest rodu Starků ... že on stále žije. Na severu ... s Noční hlídkou."
Otcův hlas mu zněl v hlavě již po několik hodin. Z hluboké noci se stávalo ráno a on přesto stále viděl hradby Zimohradu. Titěrná stavba, po které se mu svíralo srdce již od první myšlenky na její opuštění. Ale věděl, že musí jít. Tří-oký havran jej volal a on musel vědět, co skrývají ty sny o otci. A dítěti. Chlapci, který měl být u Noční hlídky, jako Jon. Jenže on se nesmí s Jonem střetnout, ať si to přál sebevíc. Nikdy by ho za Zeď nepustil a tam právě mířil. Za Zdí, kde se ukrývala veškerá tajemství a veškeré hrozby. Všechny příběhy staré chůvy se stávaly skutečností, jen na to místo pomyslel. Nevěděl, zda se víc bát divochů nebo příšer z bájí a pohádek. Či z toho, co se dozví.
Léto na něj upíral své oči v barvě tekutého zlata. Jakoby se mu snažil něco říct, ale slova nemohla vyjít z němých úst. S Hodorem to bylo stejné. Až s tou výjimkou, že Hodor s radostí opakoval svou vlastní univerzální odpověď. Jistě byl v tomto uskupení tím nejukecanějším tvorem. Přál by si, aby tu byl Robb. Chtěl by ho mít za cestovacího partnera, s ním by se cítil naprosto v bezpečí. Ale Robb byl nyní lordem Robbem a lord Robb se musel postarat o Zimohrad a jeho obyvatele. A musel se postarat o návrat otce.
"Tvůj otec se již nevrátí, Brandone. Falešné naděje jsou prvním hřebíkem v rakvi."
"Nevíš to! Nevíš!"
Pokoušel se slova udržet jen v mysli. Nebylo to poprvé, co mu to pověděl. V duchu na něj vždy křičel, navenek drtil ruce v pěst tak pevně až cítil, jak se mu nehty zarývají do kůže. Nemohla to být pravda. Robb otce zachrání a s ním přivede zpět Aryu a Sansu. Matka se vrátí spolu se serem Rodrickem a zase budou šťastní. Budou navštěvovat Jona a strýčka Benjena a ... byla to jen falešná naděje. Jak by mohl věřit na pohádkové konce, potom co ztratil cit v nohách. Nic jako šťastné konce neexistují.
"Hodore, musíme jít dál," natáhne ruce k obrovi, aby jej zvedl ze země a opět naložil na svá záda. ..."Máme před sebou dlouho cestu. Doufám, že ses dobře odpočal. Vím, že se určitě ptáš, kam to míříme. Uvidíme Zeď, Hodore. Je stovku mil dlouhá a sedm set stop vysoká. Vyšší jak ty," musí se pousmát nad tím srovnáním. Kdyby byl Hodor vyšší jak Zeď, mohli by jí jen překročit. Jak snadné by to bylo.
"Léto, k noze," zavolá na zlovlka, který si odběhl kamsi do křoví. Věděl, že se vrátí, přesto si byl jistější, když byli všichni tři pohromadě. Na cestě je mohla čekat mnohá úskalí a v množství je síla. To jej učil otec. A podobně mu to řekla i stará chůva. Domov ... zda jej ještě někdy spatří.

_________________

"I only have one rule. Make a deal, keep it.""Watch the butterflies."

avatar
Alastair Crowley

Posts : 7
Join date : 31. 12. 16
Location : Neznámá

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru