Lokace: Malíčkův nevěstinec

Goto down

Lokace: Malíčkův nevěstinec

Příspěvek pro Valar za Sun Apr 16, 2017 6:27 pm

avatar
Valar
Admin

Posts : 181
Join date : 07. 11. 16

http://youwinoryoudie.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Lokace: Malíčkův nevěstinec

Příspěvek pro Irrar Ormirah za Sun Apr 16, 2017 7:13 pm

Královo přístaviště, žumpa lidství ... je až neuvěřitelné kam jej všechno zavedou povinnosti kterým musí dostát. Ne vždy to byla povinnost, občas to byla i radost vidět tváře dlužníků jak se tváří když zjistí že půjčka je půjčka a ne dar a také že by bylo pro ně nejlepší aby dostáli závazkům které k Železné bance mají.

Byl v Králově přístavišti asi tak hodinu, doplul na lodi z Braavosu, neoznačené lodi která nenese žádný znak který by nesl dva zlaté trojúhelníky zkřížené na způsob přesýpacích hodin se dvěma rukama vyčnívajícíma z místa, kde se setkávají. Tedy oficiálním znakem Železné banky.
Loď má bílé plachty a nijak se neliší od těch ostatních které zde jsou. Jen svůj "náklad" mají trochu jiný.

Ačkoliv již navštívil Královo přístaviště několikrát, tak ani jednou za svou návštěvu tomuto městu nepřišel na chuť.
Ovšem nesměl napomínat a nezapomínal na to že tu není právě ze svého rozmaru.
Vysoký a štíhlí Irrar v dobře padnoucím obleku z drahých látek a knihou která patrně musela vážit víc než vypadá si to kráčel rovnou ulicemi města do Malíčkova domu, věděl že jestli někde sežene správce pokladny tak zcela určitě tam.
Už jen kvůli němu, Irrar doufá že jej sežene právě tam, nebylo by patrně dobré aby se o jeho návštěvě a to koho shání dověděl někdo další než by měl. Konec konců záležitost která jej přivádí není pro druhou stranu nijak příjemná.
Pokud by se ale správce pokladny k této neočekávané návštěvě neměl nebo se snad snažil skrývat, bude se muset podle toho zařídit. Irrar věděl že se mu jen tak někdo nepokusí ublížit a zajistit aby už do Braavosu nedorazil, protože ten kdo by se o to pokusil i kdyby to byl snad samotný král ... bylo by to poslední co by udělal a také by Železná banka požadovala okamžité zaplacení všech pohledávek a i když ne ... no to je už další příběh.

Když stojí před jeho domem ze kterého se linou všelijaké zvuky, tak ví že je správně.
Zabuší na dveře levou rukou, jelikož v pravé drží knihu ve které by se jen tak někdo nevyznal ale ten kdo umí v této knize číst a vyzná se v číslech. Tak pro něj tato kniha nepostradatelným rádcem a společníkem.

Irrar Ormirah

Posts : 1
Join date : 16. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Re: Lokace: Malíčkův nevěstinec

Příspěvek pro Silas Baratheon za Sun Aug 20, 2017 6:19 pm

Silas se trmácel královým přístavištěm, až dorazil do podniku, který mu vyhovoval. Byl na očích, ale zároveň diskrétní, jako žádný jiný. Nebyl Stannis, nebo Renly, jeho štít s erbem nikdo pod pláštěm neviděl, ale byl si jistý, že Pavouk o něm ví a možná i Malíček, oba byli dost opatrní, aby věděli všechno.

Ale to Silasovi bylo docela jedno... dříve nebo později by se o něm dozvěděli, nebo se spolu potkali v Rudé Baště, kde měl další zastávku. Před tím ale bylo potřeba se zcivilizovat, dopřát si koupel, oholit se, pořídit si nové šaty, odpočinek duši i tělu a jiné hrátky, které tento podnik poskytoval. A to vše díky letům u Zlaté Společnosti, která dostála svému jménu.

A co se Silasovi honilo hlavou, když dokončil své dnešní plány, lehké děvy odešly a nechaly ho užívat si klidu tohoto místa? Prakticky nic, koukal skrze závěs z okna na ulici a pozoroval lopotění se zdejších občanů. Pochyboval, že to zde vydrží dlouho, vrátil se jen kvůli Robertově smrti, ale jak tak slyší a vidí, zmizí zmizí zase pryč za moře, kde se má daleko lépe... hlavně je daleko od zdejších pletich všech proti všem.

_________________
avatar
Silas Baratheon

Posts : 2
Join date : 13. 08. 17

Návrat nahoru Goto down

Re: Lokace: Malíčkův nevěstinec

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru